Kalambury i gra słów

Dobre jest

#
#
Brat 31.01.2021

Odpowiednie światło do samochodu

Polecane: diety pudełkowe z dowozem pod drzwi

Jasny i słoneczny dzień nie sprzyja jeździe. W efekcie ludzie często wybierają np. Samochód zamiast innych środków transportu, którymi są np. Autobusy czy pociągi, ze względu na brak dostępu do słońca. Włącznik świateł zwykle znajduje się w stacyjce, w kieszeni kierowcy lub w karoserii (chyba że jest podłączony do panelu słonecznego). Jednak może to być wykonane ręcznie przez kierowcę. Najważniejsze jest to, że w ciemności samochód jest zawsze ciemny.

Kiedy warto wymienić żarówki?

Żarówki są niezastąpione. Chociaż szybko się psują, są najtańsze i najczęściej używane. Im szybciej zaczniesz używać żarówek nasłonecznionych i sztucznych, tym lepiej dla oczu. Warto je wymienić dopiero, gdy poziom naładowania baterii wynosi około 3% lub mniej. Oznacza to, że każdego miesiąca możesz zaoszczędzić około 100 zł.

Innym pomysłem jest użycie naturalnych źródeł światła. To najlepsze rozwiązanie dla osób mieszkających w zacienionych miejscach, na przykład w altanach lub na wsi.

Gdzie mogę kupić oświetlenie słoneczne i sztuczne?

Światło słoneczne jest obfite i każdy może sobie na nie pozwolić. Uważaj jednak, aby nie nosić luster ani nie przyciemniać światła własnym szkłem lub ubraniem, aby światło świeciło swobodnie w twoich oczach. Ponadto unikaj używania gorących żarówek lub lamp szerokofalowych, których wymiana jest nielegalna.

Innym rozwiązaniem jest użycie oświetlenia, które jest zablokowane i umieszczone nad pojazdem. Nazywa się to oświetleniem ściennym. Tutaj znowu ważne jest uważne odbicie, ponieważ może to być odbicie obiektywu aparatu.

Artykuł powstał we współpracy ze sklepem Easy Lighting (https://www.easy-light.pl).

Tagi: około, żarówkiwymienić, odbicie, światło, światło między oceanami, światłocień, światłowód, światłowód mapa, światło między oceanami cda, światłocienie,